Skontaktuj się z nami: +48 (17) 85 00 871, E-mail: sklep@dexpol.com
Gotowanie indukcyjne konkurs

Zdobądź nagrody za:

Patelnia do naleśnikówUruchom wyobraźnię, zaskocz nas niebanalnym pomysłem. Zamieść dowolną liczbę wpisów o różnej treści, zdobądź nagrodę – patelnię do naleśników – za najciekawszy wpis, zwiększ szansę na wygranie pozostałych nagród.

Patelnia do jajekNajciekawsze wpisy udostępniamy na fanpage’u Dexpolu, być może wśród nich odnajdziesz własny. Jeśli tak, to odniosłeś pierwszy sukces! Zachęcaj znajomych do polubienia Twojego wpisu. Wygraj funkcjonalną patelnię za największą liczbę lajków.

Tarka15 i 50 wpis wygrywa! Obserwuj kolejność wpisów. Zamieszczamy je w zakładce „Wpisy konkursowe”. Zwiększ szansę na wygranie pozostałych nagród. Udziel kreatywnej odpowiedzi i zyskaj największą liczbę polubień.
Wyciskacz do soków100 i 120 wpis wygrywa! Bądź bacznym obserwatorem wpisów konkursowych. Wygrywaj cenne nagrody! Zaskocz nas pomysłowością, zdobądź największą liczbę lajków i zwiększ szansę na zgarnięcie 3 cennych nagród!

Tarka  350 wpis wygrywa! Obserwuj wpisy konkursowe i wygraj atrakcyjną nagrodę. Nie zwlekaj!

Wyciskacz do soków250 wpis wygrywa! Policz wpisy konkursowe i wygraj nagrodę za spostrzegawczość. Bądź czujny, nie daj się ubiec!

Odpowiedz na pytanie:

Jak myślisz, co powiedziałby nowy garnek indukcyjny staremu żeliwnemu?

Odpowiedź (tekst maks. 500 znaków)

Imię i nazwisko:

E-mail:

Bądź na bieżąco!

Aby śledzić przebieg konkursu polub nasz fanpage.

Fanpage Dexpol Zachęcaj znajomych do lajkowania Twoich wpisów i zdobywaj nagrody!
Idc1998.com
This domain has recently been listed in the marketplace. Please click here to inquire.
Back to Top
  • Facebook
  • Google+
  • Twitter